VakıfBank'tan 81 ile 81 otomobil Kampanyası

Kullanıcıları için çeşitli kampanyalar düzenleyen VakıfBank Worldcard, ikinci kez “81 ile 81 otomobil” hediye etti. Facebook’u 82’nci il ilan eden VakıfBank, bir otomobili de bu site üzerinden verdi
Kredi kartı pazarında payını artırmayı hedefleyen Vakıf- Bank, düzenlediği kampanyalarla müşterilerine de büyük kazanç sağlıyor. Bunlardan biri de bu yıl 10 Şubat-31 Mayıs arasında düzenlenen “81 ile 81 otomobil” kampanyası oldu. Her 50 TL’lik alışverişleri karşılığında bir çekiliş hakkı elde eden 81 VakıfBank Worldcard müşterisi otomobil kazandı. Ayrıca bankanın 82’nci il ilan ettiği Facebook’taki uygulamaya katılan bir takipçi de çekiliş sonucunda otomobil sahibi olmaya hak kazandı. Böylelikle VakıfBank Worldcard toplam 82 kişiyi 2012 model Volkswagen Golf marka otomobil sahibi yaptı. 82 talihlinin otomobiline kavuştuğu ödül törenine VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Feyzi Özcan ve VakıfBank Kredi Kartları Başkanı Meriç Kaytancı katıldı.
ÇİFTE KAZANÇ SAĞLANDI 
Kampanya kurallarına göre VakıfBank Worldcard müşterisi olmayanlar, kart sahibi olmak için yaptıkları başvuru karşılığında 5 çekiliş hakkı kazandı. Kart sahipleri ise yaptıkları her 50 TL harcama karşılığında 1 çekiliş hakkı elde etti. Facebook üzerindeki uygulamayla kart başvurusu yapanlar ise 10 çekiliş hakkına sahip oldu. 17 Haziran 2012’de Milli Piyango İdaresi denetiminde, halka açık olarak yapılan çekilişle 82 talihli belirlendi. Meriç Kaytancı, törende yaptığı konuşmada kampanyaya katılan herkesin otomobil kazanma şansı yakaladığını ancak daha fazla harcama yapanın daha fazla çekiliş hakkı elde ettiğini belirtti. Kaytancı, “Bu organizasyonla kredi kartı müşterimizi ve işlem adedimizi artırmayı hedefledik. Belirlenen dönemde aylık işlem adedimiz 10 milyonun üstüne çıktı. Kampanya 31 Mayıs’ta sona ermesine rağmen büyümemiz devam ediyor. Hatta bu yıl yüzde 19 artış ile işlem adedini en çok artıran banka olduk” diye konuştu. Kaytancı, yeni kart başvurularında yüzde 25 civarında bir artış olduğunu ve bekledikleri seviyeye ulaştıklarını söyledi.

KARTLA GELEN EN BÜYÜK ÖDÜL OLDU
Kaytancı, kampanya sonuçlarından hem kendilerinin hem de müşterilerinin memnun olduğunu söyledi. Tören sonunda otomobillerini teslim alan talihliler ise kredi kartı kullanımı sonucunda ilk kez bu kadar büyük bir ödül aldıklarını söyledi. Talihliler, kendilerine bu şansı veren VakıfBank’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir