İs Bankasından TOKI'ye Özel Kredi Fırsatı

Borçlu TOKİ müşterileri, İş Bankası’nın kampanyasıyla kalan borçlarını kapatabilmek için avantajlı konut kredisi imkânından faydalanabilecek
İş Bankası, TOKİ’nin peşin ödemede yüzde 20’ye varan orandaki indirim kampanyasını özel bir kredi kampanyası ile destekliyor.
Borçlu TOKİ müşterileri, İş Bankası’nın kampanyasıyla kalan borçlarını kapatabilmek için avantajlı konut kredisi imkânından faydalanabilecek.
TOKİ tarafından 2009 yılı sonuna kadar satılan ve geri ödeme taksiti de en geç 2009 yılında başlamış olan konutlar için düzenlenen kampanya, borcunu erken kapatan tüketicilere yüzde 20 indirim imkânı sunuyor.
İş Bankası da TOKİ kampanyasından yararlanmak isteyenlere sunduğu özel kredi olanakları ile borçlu konut sahiplerine ödeme kolaylığı sağlamayı amaçlıyor.

TOKİ’den satın aldığı konut için ödemeleri devam edenler, kalan borçlarını erken kapatmak istemeleri ve 11 Ekim-12 Kasım 2010 tarihleri arasında İş Bankası’na başvurmaları halinde borçlarının yüzde 20’sine varan oranlarda indirim elde ediyor.
Kampanyadan faydalanmak isteyen TOKİ konut sahipleri,  özel faiz oranlarıyla “Türkiye’nin Ev Kredisi” ürün ve vade seçenekleri sayesinde hem borcunu kapatabilecek hem de uygun geri ödeme imkânına kavuşacak.
kaynak:http://www.ekoayrinti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir