Garanti Bankası'ndan Tüm Kobi'lere e-Ticaret Destek Paketi

Garanti, işini internete taşımak isteyen KOBİ’lere, çeşitli avantajlarla e-Ticaret Destek Paketi sunuyor.
KOBİ’ler paket kapsamında, e-ticaret ve mal alımına yönelik her türlü finansal ihtiyaçları için, 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Kredilerin geri ödemesi ise ilk 3 ay ödemesiz, 12 aya varan vadelerde yapılıyor.
Destek paketinden kredi kullananlar, KOBİM Garantide İşyeri Sigortası’yla işyerlerini yangın, sel, su baskını, deprem, terörizm, cam kırılması ve hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alabiliyor. KOBİ’ler ayrıca uygun koşullarda sanal POS sahibi olabiliyor, şirket harcamaları için Bonus Business ticari kart alabiliyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, “Ekonomimizin üreten gücü KOBİ’lerin bankası olarak, her türlü finansman ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. KOBİ’lerin, yeni e-Ticaret Destek Paketi’mizin sağladığı avantajlardan yararlanarak, ticaret hacimlerini ve hizmet kalitelerini artıracağına, daha geniş kitlelere ulaşacağına inanıyoruz. KOBİ’lerin digital danışmanı Garanti olarak KOBİ’lere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürün ve hizmetler sunmaya, e-dönüşümlerine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.” dedi.
Sanal POS
Garanti Sanal POS, işyerlerinin kredi kartından tahsilat yapabilmesini sağlayan bir POS yazılımıdır. Bir siteden alışveriş yapan müşteri, kredi kartı bilgisini sitenin formuna girdikten sonra, bu bilgiler internet üzerinden güvenli bir şekilde bankaya ulaşır ve provizyon alınır. Bu yazılım provizyonun güvenli bir şekilde alınmasını sağlar. İnternet üzerinden transfer edilen bilgilerin 3. şahısların eline geçmesini önlemek için kullanılan SSL şifreleme tekniğiyle uyumlu çalışır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir